Safyras ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

Tony Hero BE (sav kammi)

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

Tony Hero BE (sav kammi) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tony Hero BE (sav kammi)   Tony Hero BE (sav kammi) EmptyPen. 06 03, 2011 6:39 pm

Tony Hero BE (sav kammi) 291_hero1

Vardas: Tony Hero BE
Lytis: Kastratas
Veislė: Olandų šiltakraujis
Amžius: 8 metai

Tony Hero BE (sav kammi) 291_hero3

Tony Hero BE (Tonis) Daugelis pasaktyu jog jis negražus ir kad jame tikrai nėra nieko yptingo. O aš manau kitaip... Visų pirma pamačius šį žirga aš pažvelgiau jam į akis ir pasakiau:
-Tu. Būsi. Mano.
O taip akis,aš nemačiau jo,mačiau tik jo nuotabias,gražias žibančias akis,ir iki šiolei matau tik jas ir nieko daugiau...

Tony Hero BE (sav kammi) 291_christof-034

Tony Hero BE (sav kammi) 291_hero

Tony Hero BE (sav kammi) 291_hero2

Tony Hero BE (Tonis) Meilumo įsikunijimas. Jo snukutis visuomet atsidurs tau ant peties ,o švelniu gugenimu jis išeiškia visa savo meilę ir dar daugiau... Po balnu toks pat meilus ,tačiau mėgstantys nustebinti ir pasirodyti prieš raitelį ;) O be balno minkštutis žirgiukas su kuriuo taip ir norisi prasinešti po laukus...

Tony Hero BE (sav kammi) 291_christof-022

Tony Hero BE (sav kammi) 291_christof-026

Paskutinį kartą redagavo kammi, Pen. 06 10, 2011 2:35 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tony Hero BE (sav kammi)   Tony Hero BE (sav kammi) EmptyPen. 06 03, 2011 11:55 pm

ATVEDUS GRŪMĖ

Švilpiniuodama ateinu į arkildes. Mano žingsniai aidi arklidėse ,o kartu su jų aidu pargrįžta ir žirgų žvengimas. Pagaliau ateinu pas savo mylimuka,atidarau gardo dureles ir pasikabinu vargšui žirgeliui ant kaklo.
-Toniuuukai,-Švelniai jį glostydama ir pakšėdama į jo miela snukutį pratariu,-Kaip aš tavęs pasiilgau...
Žirgelis tyliai ir meiliai sugagena ir aš laiminga paiemu šepečius - Kieta ir minkšta. Pirmiausia paimu kieta šepetį ir staigiais sukamaisiais judesiais imu trinti Tonio kūna tuo pačiu stebėdama kaip mažytės dulkelės palieka savo prieglobstį ir išsrenda. Baigusi pasiemu švelnų šepetį ir šįkart jau lėtais masažiniais judesiais išukuoju jo kūna. Paėmusi šepetį skirta karčiams gražiai pašukuoju ir juos ,tuomet kelis kartus perbraukiu per uodega. Tada pasiemu kanopų gremžtuką ir atsargiai paimusi priekine kanopą imu ją valyti. Tą patį padarau ir su likusiom trim. baigiu ir pažvelgiu į savo žirgelį.
-Ai ,koks tu gražuolis,-Lyg maža vaika giriu savo bėrį.
Tuomet uždedu jam kantarą ,užsegu leica ir išsivedu.
---------------------------------------------------------------
Grįžtame. Nubalnoju,paduodu jam į dantis morką ir pasiuntusi oro bučinuką išeinu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tony Hero BE (sav kammi)   Tony Hero BE (sav kammi) EmptyTr. 06 08, 2011 8:52 pm

Ateinu pas Toni , niūniuoju kažkokia kvaila lopšine ir tik įžengus į garda pasikabinu eržiliuikui ant kaklo.
-Sveikutis ,gražuoli ,-Nusišypsau.
Toniukas meiliai sugagena ir padeda savo snukutį man ant peties.
-Gerutis,-Paglostau jį.
Tuomet pavaišinu gražuoli morka,uždedu kantarą ir užsegu leica, prieš išsivesdama dar pratariu:
-Ryt rimtai dirbsim,-O tuomet išeiname į ganyklą.

VAKARE PARVES GRŪMĖ
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tony Hero BE (sav kammi)   Tony Hero BE (sav kammi) EmptyPen. 06 10, 2011 2:09 am

Ateinu pas savo Grožį. Tonis meiliai sugagena man pravėrus gardo dureles ir aš pakštelnu jam į tarpuaki.
-Gerutiissss,Toniukasss,-Meilikauju savo eržilėnui.
Tuomet duodu jam morką ir vėl paglostau ,tasai išsprogdina į mane savo mielas akutes ir aš nusijuokiu iš juokingos jo snukučio grimasos. Tuomet imiau balnoti savo grožiką.
nuskabinau kamanas permečiau pavadukus per kaklą, įbrukiau žaslus ir susegiau kapsulę. Nusikabinus balną su pobalnių užmečiu, stipriai prisiveržiu balną,kad netektu nuslysti ir išsivolioti žemėje. ; D Uždėjau apsaugas ant visų keturių kojyčių.
- Turime būtį saugus, nusišypsojau ir užmečiau poponą susegiau sagtis.
Pajudėjom iš gardo...
--------------------------------------------------------
Po nerealios treniruotės parėjom namučio, Įvedžiau bėrį į jo garduką, mikliai nubalnojau ir viską sukabinau prie gardo kaip ir buvo. Grįžusi dar palepinau Toni. Uždėjau gardinį kantariuką.
-Na lėksiu zuiki,-Pakštelėjau butuką ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tony Hero BE (sav kammi)   Tony Hero BE (sav kammi) EmptyKv. 06 16, 2011 4:46 am

Smagia naktele ateinu pas Toni. Žirgelis jau snaudžia ,tad truputi nustemba kai aš pas jį ateinu. Raminamai jį paglostau žirgelis tyliai ir meiliai sugagena ir aš laiminga paiemu šepečius - Kieta ir minkšta. Pirmiausia paimu kieta šepetį ir staigiais sukamaisiais judesiais imu trinti Tonio kūna tuo pačiu stebėdama kaip mažytės dulkelės palieka savo prieglobstį ir išsrenda. Baigusi pasiemu švelnų šepetį ir šįkart jau lėtais masažiniais judesiais išukuoju jo kūna. Paėmusi šepetį skirta karčiams gražiai pašukuoju ir juos ,tuomet kelis kartus perbraukiu per uodega. Tada pasiemu kanopų gremžtuką ir atsargiai paimusi priekine kanopą imu ją valyti. Tą patį padarau ir su likusiom trim. baigiu ir pažvelgiu į savo žirgelį.
-Ai ,koks tu gražuolis,-Lyg maža vaika giriu savo bėrį.
Tuomet pabalnoju jį ir mes išeinam.
---------------------------------------------------------
Grįžtam. Nubalnoju mažiu,duodu morką ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tony Hero BE (sav kammi)   Tony Hero BE (sav kammi) EmptyTr. 07 20, 2011 9:19 pm

! Įspėjame, kad jūs neprajudinote žirgo tam tikrą laiką, jei neprajosite per savaitę žirgas bus atimtas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tony Hero BE (sav kammi)   Tony Hero BE (sav kammi) Empty

Atgal į viršų Go down

Tony Hero BE (sav kammi)
Atgal į viršų 
Puslapis 11