Safyras ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

Canturo [sav. Screany]

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

Canturo [sav. Screany] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Canturo [sav. Screany]   Canturo [sav. Screany] EmptyKv. 06 16, 2011 7:50 pm

Canturo [sav. Screany] Canturo03

Canturo
Cantus x Calando I

Veislė: Holšteinas
Gimė: 1995 m.
Lytis: Eržilas
Paskirtis: Konkūras
Ūgis: 1.68m

Žirgas priklauso man nuo: 2011 - 06 15
Žirgas pervežtas iš ES
http://estorilas.forumotion.com/t2577-canturo-sav-screany

Canturo [sav. Screany] Lwf2

Aprašymas:
Spoiler:

Canturo [sav. Screany] HCanturo

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Canturo [sav. Screany]   Canturo [sav. Screany] EmptyKv. 06 16, 2011 9:19 pm

Atėjau pas savo pupuliuką besišypsodama. Šiandien mums abiems sėkminga diena, nes persikėlėm į naują vietą 856651 . Žirgelis sugugeno mane pamatęs, bet dar vis bijojo naujosios savo gyvenvietės. Priėjau prie jo gardo ir padaviau obuolį. Jis suėdė ir mano akimis, bent kiek nurimo.
-Čia tavo naujieji namai, Canturo.-Pasakiau ir pakasiau jo snukutį.
Įėjau į jo gardą, kad jis greičiau nurimtų. Tada pabučiavau jo žavų snukutį 419731 . Canturo sugugeno ir apsižvalgė. Pamatė, kad čia gražu ir tvartinga, sužvengė.
-Jei tave užknis čia, arba šiaip nepatik, galėsi grįžti į Estorilą, pupsiau.-Linksmai tariau.-Palauk, aš tuoj ateisiu pas tave.
Išėjau.

Grįžau apsikrovusi inventoriumi ir įvairiom šmutkėm. Uždėjau įvairų inventorų ant Canturo ir išsivedžiau iš arklidžių.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Canturo [sav. Screany]   Canturo [sav. Screany] EmptyPen. 06 17, 2011 6:10 pm

Atėjau pas savo pupuliuką.
-Sveikas, Canturo, pagydysim tavo dantukus.

Atlikta:
:: Atšakų įstrigusių tarp dantų traukimas,
:: Dantų šveitimas ir balinimas,
:: Burnos ertmės tikrinimas. [Burnos ertmė sveika.]

-Susitiksim vėliau, mažiuk.-Pasakiau ir išėjau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Canturo [sav. Screany]   Canturo [sav. Screany] EmptyŠt. 06 18, 2011 11:25 pm

Ateinu pas šį žirga,raminamai paplekšnoju jam per kaklą ir atsidariusi veterinarės reikmenų lagaminėlį imuosi darbo:

Žirgui buvo atlikta:
Spoiler:

Išvados: Žirgas yra visiškai sveikas ir paskiepitas nuo visų galimų ligų bei kirminų.

Jūsu veterinarė kammi 2011-06-18
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Canturo [sav. Screany]   Canturo [sav. Screany] EmptyTr. 07 20, 2011 9:21 pm

! Įspėjame, kad jūs neprajudinote žirgo tam tikrą laiką, jei neprajosite per savaitę žirgas bus atimtas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Canturo [sav. Screany]   Canturo [sav. Screany] Empty

Atgal į viršų Go down

Canturo [sav. Screany]
Atgal į viršų 
Puslapis 11