Safyras ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

DC Levistro Star (sav. Gint)

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

DC Levistro Star (sav. Gint) Empty
RašytiTemos pavadinimas: DC Levistro Star (sav. Gint)   DC Levistro Star (sav. Gint) EmptyPir. 07 25, 2011 7:43 pm

DC Levistro Star (sav. Gint) 35jjjt5

DC Levistro Star
Bellington x Levy Travolt

Žirgo veislė: Mišrūnas.
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo ūgis: 1.72 m
Žirgo amžius: 7 metai (2004/03/21 gimimo).
Žirgo paskirtis: Konkūras iki 1.10 m

Žirgas pas mane nuo 2011/07/24.

DC Levistro Star (sav. Gint) Unledrcz

Žirgo pasiekimai:
Spoiler:

Levistro - iš pirmo žvilgsnio paprastas, eilinis konkūrinis širmukas. Jei taip būtų iš tikrųjų, Levistro tikrai nebūtų atsidūręs man į rankas, tuo labiau, kai ką tik pasiėmiau dar vieną širmą, taip pat konkūrinį, ir taip pat savotiškai įdomų žirgą - Bolero. Bet šis širmis, Levistro, mane sužavėjo savo ... akimis. Kvaila būtų taip spontaniškai imti žirgą vien dėl to, kad tave sužavėjo jo akys ... Tad paprašiau šeimininkų užsėsti ant jo. Pusę treniruotės darėm eilinius susipažinimo pratimus - perėjimai, risčia, zovada, galvos surengimas. Vos tik paprašiau pastatyti kelias, nedideles, 80 cm ir aukštesnes kliūteles, prasidėjo visi smagumai. Žirgas galinėm kojom atsispiria taip stipriai, kad aš, net labiau pasitreniravusi, vos išsilaikau balne. Levistro viduje slepiasi tiek daug jėgos, kad per vieną dieną prašokus 5 - 6 110 cm maršrutus, jis dar valandą dūks levadoje, kol galiausiai galėsi ramiai parvesti širmį namo. Priedo to, Levistro nepaprastai juda ir po išjodinėjimo balnu, nors šitoje srityje jis dar visai nepažengęs. Su laiku - viskas bus, tad nenuleisiu rankų, ir padarysiu jį tuom, kam jis jau dabar yra pasirengęs - būti čempionu.

DC Levistro Star (sav. Gint) Mhr4fm

DC Levistro Star (sav. Gint) 20jlp21

DC Levistro Star (sav. Gint) A3e49z

DC Levistro Star (sav. Gint) Rsqtyw
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: DC Levistro Star (sav. Gint)   DC Levistro Star (sav. Gint) EmptyAntr. 07 26, 2011 6:42 pm

Prieš pietus į Chalkidiki žirgyną atlekiu spausdama greičio pedalą iki galo. Iš mašinos išsitraukiu visiškai naują konkūrinį inventorių, kuris kelias treniruotes tarnaus naujajam mano žirgeliui - Levistro. Tik .. balnas pranešiotas, naujajam išnešioti nebeturim laiko, reikia ruoštis varžyboms.
- Sveikas, širmuk. Aš - naujoji tavo savininkė. DC Levistro Star (sav. Gint) 2267129051 - tradiciškai, kiekvienam naujam savo žirgui į lovį įmetu keturis prinokusios obuolius. Širmis iškart puola jų krimsti, o aš - tvarkytis inventorių. Nubėgus į raitelių kambariuką, persirengiu jojimo apranga, iš mašinos tiap pat išsitraukiu šepečių dėžę. Praveriu ją, pasiimu reikiamus įrankius, ir atsidarius Levistro gardą įžengiu vidun. Leidžiu žirgiui apuostyt mano rankas, šepečius, ir pradedu švelniai valytis. Pirmiausiai išvalau nugarą, subinę, minkštu šepečiu - pečius, kojas, galiausiai ir snukį. Pašukuoju širmuko karčius, uodegą, ir paplojus šepečiais, sumetu juos dėžėn.
- Done. DC Levistro Star (sav. Gint) 2240453512
Atsinešu apsaugas su kaliošiukais. Uždedu juos visus ant visų keturių širmulinsko kojų, susegu lipūčkes, ir patikrinu, ar perdaug neveržia/nelaisva. Uždedu kantariuką, ir prisegus leicą, atidarius gardo duris išvedu levistro iš gardo. Pririšu leicą prie gardo grotų, ir iškart ant nugaros uždedu pobalnį, paminkštinimą bei balną.
- Balnas tau turėtų būti kaip tik, bet dėl visa ko ...
Nepriveržus pavaržos, greit nuimu kantariuką, permetus per galvą pavadį su krūtindiržiu, šbruku žąslus, uždedu visas kamanas. Prisegu krūtindiržį prei balno, perveriu per pavaržą, ir pažiūrėjus, kad jis kabotų tiesiai per vidurį, prisiveržiu pavaržėlę. Užsidedu šalmą, pasiimu stekutį, ir laimingi patraukiam konkūrinės aikštės link.

Grįžtam atgal. Paploju širmiui per kaklą, nušoku, sutraukus kilpas atveržiu pavaržą ir permetus ją per balną, nuimu. Nusegu apsaugas, kaliošiukus, krūtindiržį padedu ant balno, ir įvedu širmulį gardan.
- Soriuką gražuoli, neturiu laiko tavęs dušu palepint, kitą kartą. DC Levistro Star (sav. Gint) 4031813109
Sušeriu širmuliui kelis skanėstus, pabučiuoju nosiukan, pakedenu karčius, ir šypsodamasi išeinu iš gardo.
- Iki, DC'e. DC Levistro Star (sav. Gint) 4228016068
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: DC Levistro Star (sav. Gint)   DC Levistro Star (sav. Gint) EmptyKv. 08 04, 2011 6:20 pm

Veterinarės apsilankymas.
Spoiler:

Veterinarė - Apple.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: DC Levistro Star (sav. Gint)   DC Levistro Star (sav. Gint) Empty

Atgal į viršų Go down

DC Levistro Star (sav. Gint)
Atgal į viršų 
Puslapis 11