Safyras ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

Summer Rain (sav. Vaiva)

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

Summer Rain (sav. Vaiva) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Summer Rain (sav. Vaiva)   Summer Rain (sav. Vaiva) EmptyPen. 03 25, 2011 11:59 pm

Summer Rain (sav. Vaiva) 357ix74
Žirgo vardas:Summer Rain
Žirgo veislė:paintas
Žirgo lytis: eržilas
Žirgo amžius: 8
Žirgo paskirtis:konkuras.
inventorius:
Summer Rain (sav. Vaiva) I18_purple konk

Summer Rain (sav. Vaiva) I36_Sangria gardinis[/quote]

Summer Rain (sav. Vaiva) 2pz0cbo
Summer Rain (sav. Vaiva) 2rnzr5h

Paskutinį kartą redagavo Vaiva, Pir. 06 06, 2011 5:16 pm. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Kotryna.
Admin
Kotryna.

Pranešimų skaičius : 487

RašytiTemos pavadinimas: Re: Summer Rain (sav. Vaiva)   Summer Rain (sav. Vaiva) EmptyŠt. 03 26, 2011 2:48 pm

Žirgo gardas bus ištrintas, jei jis nebus užregistruotas ir sutvarkytas (ištaisytos klaidos ir pridėtos nuotraukos).
Atgal į viršų Go down
http://safyras.forumotion.com
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Summer Rain (sav. Vaiva)   Summer Rain (sav. Vaiva) EmptyKv. 04 07, 2011 5:20 pm

Ateinu neskubedama. Ir sakau:
-Labas.Kaip sekas? Į lauka?
Jis suprunkšte. Aš jam davau 3 obolius. Kol jis ėde aš ji šukavau. Jis suėde ir mes išejom.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Grištam. Aš paglostau arkliuka ir įpilu esti ir vandens. Truputi pabuvus išejau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Summer Rain (sav. Vaiva)   Summer Rain (sav. Vaiva) EmptyPir. 06 06, 2011 5:56 pm

Ateinu pas SUmmer Rain.Jis linksmai sutrepsi kojomis.Aš ji paglostau ir duodu morka.Uždedu jam konkuro inventoriu ir išsivedu.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Grištam.Aš įpilu jam vandens ir įdedu šieno.Duodu morka ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Summer Rain (sav. Vaiva)   Summer Rain (sav. Vaiva) EmptyTr. 07 20, 2011 9:20 pm

! Įspėjame, kad jūs neprajudinote žirgo tam tikrą laiką, jei neprajosite per savaitę žirgas bus atimtas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Summer Rain (sav. Vaiva)   Summer Rain (sav. Vaiva) Empty

Atgal į viršų Go down

Summer Rain (sav. Vaiva)
Atgal į viršų 
Puslapis 11